Şahlan Hidrolik Makina San. ve Tic. A.Ş. 1972 yılında Denizli’de kurulmuştur.  Denizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki bulunan fabrikasında tescilli markası POWERLIFT ile çalışma platformları, istif makineleri, yük asansörleri konusunda geniş bir bilgi birikimi ile üretim yapmaktadır. POWERLIFT Türkiye'de %100 TÜRK MALI olarak üretilen tek mekanik otopark liftleri markasıdır. Ürünlerimizin hiç bir işlevsel parçası ithal edilmemektedir. Tamamı Türk mühendisliği ve Türk işçiliğinin eseridir.

POWERLIFT çalışma platformları, istif makineleri ve yük asansörleri konusunda Türkiye’nin önde gelen markalarından biridir.  POWERLIFT Türkiye’nin pek çok bölgesinde ve çevre ülkelerde satılmaktadır.

POWERLIFT’in başarısı üretken, girişimci bir ruh ile daime göreve hazır planlama, üretim, satış ve satış sonrası hizmetler organizasyonunda saklıdır.  Satış ve satış sonrası hizmetlerde partner firma Hidroteknik Fabrika Malzemeleri A.Ş. bu süreci yönetmektedir. POWERLIFT iyi organize olmuş yapısı ile marka değerini durmadan artırmayı hedeflemektedir.

POWERLIFT, müşterileri ve  iş ortakları tarafından aranan rekabetçi satış, satış sonrası servis, hızlı teslimat, sürdürülebilir kalite politikası gibi özellikleri sağlamak için imkanlarının tamamını seferber ettiğini ve bundan sonra da edeceğini siz değerli müşterilerine taahhüt eder.

Hidrolik Lift - Powerlift - Şahlan Makaslı Platform - Personel yükseltici - Hidrolik Asansör - Lift - İstif Makinesi - Yük Asansörü - Yükleme Rampası - Mekanik Otopark